اعتلای ترویج و آموزش  راهکار توسعه پایدار کشاورزی ** همدلی و همکاری در راستای اعتلای ترویج کشاورزی **
  موزه ترويج در يك نگاه
Module Border Module Border
  نمایشگاه و موزه دائمی ترویج 

 

 

نمایشگاه و موزه دائمی ترویج در تاریخ 13/11/1387 در دهه مبارک فجر و سی امین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح گردید این مجموع در عین خود در سطح کشور بی نظیر بوده و می توان گفت اولین نمایشگاه کشاورزی در مجموعه  سازمان های جهادکشاورزی سراسر کشور می باشد که در راستای سیاست های وزارت متبوع مکانی بسیار  مناسب جهت آموزش کشاورزی و فرهنگ بومی و سنتی کشاورزی می باشد در این مجموع سعی گردیده با گردآوری موارد آموزشی متعدد دیداری و شنیداری و اکتسابی در کنار یکدیگر سطح افزایش بهروری در امر آموزش را بالا ببرد این مجموعه از بخش های زیر تشکیل گردیده است.

 

سا لن های نمایش

دو سالن نمایش دو طبقه که هر کدام بیش از هفتصد متر مربع زیر بناء دارد که در آنها علاوه بر ارائه فعالیت های عمومی صورت گرفته در سطح سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان به صورت دکور ، نگهداری بیش از پنجاه رقم کندم و جو کاشته شده در ایران ، آخرین دستاوردهای تحقیقاتی مهم کشاورزی که توسط محققین این بخش فراهم گردیده و موزه فرهنگی سنتی کشاورزی منطقه به نمایش گذاشته شده است.

 

 

سالن همایش

این سالن با ظرفیت بیش از سیصد نفر در ایام هفته پذیرای محققین ، کارشناسان ، مروجین و کشاورزان استان می باشد که در سمینارها ، گردهمائی ها و یا کارگاه آموزشی که در سطح سازمان جهادکشاورزی و یا سازمان نظام مهندسی کشاورزی و شرکت های زیر مجموعه آن تشکیل می گردد.

 

 

کتابخانه

در این قسمت کلیه کتاب ها ، لیفلت ها و پوسترها  که در مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان چاپ گردیده یا سایر استان ها در این مکان جمع آوری و به صورت تفکیک شده در آن ارائه و در کنارش تعدادی از کتاب های مرجع بخش کشاورزی اضافه گردیده که جهت مطالعه کارشناسان ، کشاورزان و دانشجویان بکار گرفته می شود.

 

سالن جلسات

جلسات کوچک از معاونت ها ، مدیریت های ستادی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی برای جلسات اداری و برنامه ریزی استفاده می نمایند که بیش از سی نفر گنجایش دارد.

 

 

کارگاه آموزشی

کلاسی با ظرفیت چهل نفر برای برگذاری کلاس های آموزشی کوچک برای بخش دولتی و خصوصی زیر مجموعه جهادکشاورزی استان می باشد.

 

باید متذکر شد که این مکان آموزشی هر روزه در ساعات اداری پذیرای کلیه مراجعین محترم می باشد و آدرس آن اصفهان اتوبان دستگرد شهرک امیرحمزه مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان ساختمان موزه ترویج تلفن مدیریت 37808146  ، 37808147 و 37808150  می باشد.

 

Module Border Module Border
ورود |عضويت
دوشنبه 01 مرداد ماه 1403
  نظرسنجي
نظر شما در مورد پرتال مديريت هماهنگي ترويج چيست ؟

 

تعداد جوابها : 355986

عالي : 100%
خوب : 0%
متوسط : 0%
ضعيف : 0%

  ارسال  
  كاربران برخط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 31
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 31

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 3292016
Visitors بازديد هاي امروز: 243
Visitors بازديد هاي ديروز: 683

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/05/01 مديريت ترويج سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا