کسب چهار لوح تقدیر و جایزه (در بخش های پوستر ، فیلم محتوایی و خلاقیت و نوآوری و برپایی نمایشگاه دستآوردهای رسانه ای)و دریافت سه تقدیر نامه حاصل فعالیت اداره رسانه های آموزشی ، ترویجی  در هشتمین جشنواره دوسالانه بخش کشاورزی ( یادواره شهید آوینی ).
مقام معظم رهبری
محمودرضاافلاكي  مديرهماهنگي ترويج كشاورزي

جهت ارتباط مستقيم با مدير هماهنگي ترويج

 با آدرس tarvij@agri-es.ir تماس بگيريد 

Module Border Module Border
  اطلاعيه ها و پیش آگاهی های مهم 
اطلاعیه مهم
باتوجه به احتمال خسارت مگس میوه مدیترانه‌ای و مگس زیتون به باغ های استان تمهیدات لازم (نصب تله‌های فرمونی در میادین میوه و تره‌بار و باغ های زیتون) به‌منظور ردیابی آفات فوق انجام گیرد  

باغداران گرامی - سه شنبه 12 خرداد ماه 1394
با توجه به بازدیدهای انجام گرفته از باغ های شهرستان های اصفهان، خمینی شهر، نجف آباد وفلاورجان زمان مناسب مبارزه با کنه تارعنکبوتی از تاریخ 10/3/1394 فرا رسیده است.لذا ضروری است جهت تهیه نسخ گیاه پزشکی هرچه سریعتر به کلینیک های گیاهپزشکی ومراکز جهادکشاورزی مراجعه فرمایید.  

اطلاعیه فنی شماره (12) حفظ نباتات
باغداران گرامی : با توجه به بازدیدهای انجام گرفته از باغ های شهرستان های اصفهان , خمینی شهر , نجف آباد و فلاورجان زمان مناسب مبارزه با کنه تارعنکبوتی از تاریخ 10/3/1394 فرا رسیده است . لذا ضروری است . جهت تهیه نسخ گیاه پزشکی هر چه سریعتر به کلینیک های گیاهپزشکی و مراکز خدمات کشاورزی مراجعه فرمائید .  

قابل توجه متقاضیان دریافت تسهیلات
قابل توجه متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی در قالب اقتصاد مقاومتی جهت ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایند : www.Ebsvam.ir  

انتخاب سایت الگویی جامع تولیدی - ترویجی گندم
مدیر محترم جهاد کشاورزی شهرستان با توجه به اینکه در نظر است برای سال زراعی 95-94 در زمینه ایجاد سایت الگویی تولیدی ترویجی در محصول گندم اقدام لازم بعمل آید . دستور فرمائید نسبت به انتخاب و معرفی سه مورد سایت الگویی گندم به ترتیب الویت و با توجه به شرایط زیر حداکثر تامورخ 13/4/94 به این مدیریت ارسال گردند : 1- اولویت اول در انتخاب سایت با تعاونی های تولید و شرکت خای سهامی زراعی می باشد . 2- اولویت دوم کشاورز علاقمند و پیشرو و نمونه در زمینه تولید گندم با عملکرد کمی و کیفی بالا با دارا بودن حداقل 5 هکتار زمین کشاورزی می باشد . برای اطلاعات بیشتر به نامه شماره 10070/94 مورخ 5/3/94 مراجعه نمائید .  

پیش آگاهی مبارزه با مگس گیلاس( کرم داخل میوه) - يكشنبه 27 اردیبهشت ماه 1394
اطلاعیه فنی شماره (11) حفظ نباتات باغداران عزیز : با توجه به بازدید های انجام گرفته از باغات گیلاس شهرستانهای خمینی شهر ,نجف آباد و فلاورجان زمان مناسب مبارزه با مگس گیلاس (کرم داخل میوه گیلاس) از تاریخ 23/2/94 فرا رسیده است . لذا ضروری است جهت تهیه نسخه گیاه پزشکی هر چه سریعتر به کلینیک های گیاهپزشکی و مراکز خدمات کشاورزی مراجعه فرمائید .  

کاهش خسارت سرمازدگی درختان میوه
با توجه به پیش بینی کاهش شدید دما و احتمال سرمازدگی گونه های درختان میوه ای که گل های آن ها باز شده است، لازم است باغداران عزیز تمهیدات لازم در خصوص جلوگیری از سرمازدگی درختان میوه را انجام دهند.   بيشتر...

قابل توجه مدیران محترم شهرستان ها
خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد که دستورالعمل مدیریت تلفیقی تغذیه کودی گندم در اختیار کارشناسان شهرستان و مسئولین مراکز جهاد کشاورزی و شرکت های خدمات مشاوره ای و فنی مهندسی کشاورزی و مددکاران و کشاورزان پیشرو و به ویژه کشاورزانی که سایت الگویی گندم در مزارع آن ها به مرحله اجرا گذاشته شده است، قرار گیرد.   بيشتر...

نظام آراستگي مراکز جهاد کشاورزي
مدیریتهای محترم جهاد کشاورزی شهرستانها : با توجه به لزوم ایجاد نظام آراستگی و یکنواختی در تابلو سردرب مراکز جهاد کشاورزی، خواهشمند است دستور فرماييد كليه مراكز تحت پوشش آن شهرستان نسبت به انجام موارد ذيل اقدام نمايند 1-با توجه به اينكه نام مراكزدر سطح كشور به مركز جهاد كشاورزي تغيير يافته است، تابلوي سر درب مراكز آن شهرستان بر اساس تابلوي نمونه قرار داده شده در پرتال مديريت ترويج ( تابلوي مركز جهاد كشاورزي حبيب آباد ) اصلاح گردد . 2-نصب بنر هاي ارسالي طي نامه شماره 220/29843 مورخ 29/4/1393 اين مديريت در ورودي ساختمان مركز به همراه ثبت آخرين آمار و اطلاعات منطقه روي بنر. 3- نصب نقشه جغرافيايي حوزه تحت پوشش مركز دركنار بنر اطلاعات و آمار منطقه . 4- اطلاعات فردی و شرح وظایف كليه پرسنل و سربازان سازندگي در محل اتاق كارشان نصب گردد . 5-نظم و انضباط و پوشيدن لباس مخصوص سربازان سازندگي مورد توجه قرار گرفته و مسئول مركز حداقل هفته اي يكبار دفتر كار آنان را بررسي و امضاء نمايند.  

شناسايي ،اصلاح ويا حذف باغات رها شده
همانگونه كه مستحضريد وجود باغهايي كه به دلايل مختلف از جمله خشكسالي، تغيير الگوي كشت،‌سرمازدگي، مهاجرت مالكين و ...... در مناطق مختلف خصوصاً در كانونهاي باغداري به حال خود رها شده اند در بيشتر موارد بعنوان پناهگاه آفات و بيماريها عمل نموده و تلاشهايي كه در جهت بهبود كيفيت محصول و كاهش دفعات سمپاشي و مصرف سموم شيميائي در باغات مجاور انجام می شود و يكي از روشهاي موثر در اقتصاد مقاومتي و توليد محصول عاري از آلاينده هاي شيميائي در جهت حفظ سلامت مصرف كنندگان در يك جامعه سالم است را با مشكلات عديده اي روبرو مي نمايد وميبايست با قيد فوريت نسبت به شناسايي اين گونه باغها و ثبت مشخصات آنها اقدام و سپس با دعوت از مالكين و تشكيل كلاس آموزشي ، هماهنگي با شوراهاي محلي و تشكل هاي صنفي اهميت موضوع برطرف كردن كانونهاي آلودگي ايجاد شده را به آگاهي عموم رسانيده و از آنها خواسته شود تا نسبت به حذف و يا اصلاح باغهاي خود در اين راستا اقدام نمايند.  

Module Border Module Border
تصويرگردان
  پست الكترونيك
  نظرسنجي
نظر شما در مورد پرتال مديريت هماهنگي ترويج چيست ؟

 

  ارسال  
کاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 5
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 5

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 334235
Visitors بازديد هاي امروز: 39
Visitors بازديد هاي ديروز: 658

فعال در اين زمان كاربران فعال:

  جستجو در اخبار
جستجو 

92/10/01

برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری ویژه کارکنان ترویج


اصول برنامه ریزی ترویجی ، مدل ومراحل برنامه ریزی ترویجی، ویژگی های یک برنامه اجتماعی واقتصادی خوب، نقش های جدید ترویج، تکنیک های نوین ترویج و نحوه برنامه ریزی در مراکز جهادکشاورزی ازجمله مباحثی بودندکه شرکت کنندگان دراین دوره آموزشی باآن آشنا شدند.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
RSS
 
11:34 --09/06/94 --
جلسه هماهنگی مدیریت ترویج با مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان

جلسه هماهنگی امورآموزشی ترویجی وتحقیقاتی مدیریت هماهنگی ترویج و مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان با حضور مسئولین وکارشناسان مربوطه در تاریخ 9/8/94 در دفتر مدیریت ترویج برگزار گردید.

09:55 --08/06/94 --
بازدید مدیرهماهنگی ترویج از شهرستان آران وبیدگل

مدیرهماهنگی ترویج و مسئول اداره پشتیبانی این مدیریت ازفعالیت های ترویجی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان آران وبیدگل درتاریخ 8/6/94 بازدید نمودند.

13:05 --07/06/94 --
نظارت بر فعالیت های ترویجی مرکز جهادکشاورزی کوهپایه

بازدید از فعالیت های آموزشی و ترویجی مرکز جهادکشاورزی کوهپایه - شهرستان اصفهان- در تاریخ 7/6/94...

12:51 --05/06/94 --
نظارت بر فعالیت های ترویجی مرکز جهادکشاورزی ورزنه

بازدید معاون ومسئول اداره آموزش بهره برداران مدیریت هماهنگی ترویج ازفعالیت های آموزشی وترویجی مرکز جهادکشاورزی ورزنه در تاریخ 5/6/94...  

10:36 --04/06/94 --
برگزاری کارگاه آموزشی ترویج هواشناسی کشاورزی(تهک) در شهرستان تیران وکرون

کارگاه آموزشی ترویج هواشناسی کشاورزی(تهک) ویژه مددکاران ترویجی،کارشناسان شرکت های خدمات مشاوره ای وسایر بهره برداران در تاریخ 4/6/94 در شهرستان تیران وکرون برگزار گردید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
  RSS اخبار سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان با فرمت
ورود |عضويت
پنج شنبه 12 شهریور ماه 1394
اوقات شرعی
Copyright (c) 1394/06/12 مديريت ترويج سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا