توصيه ترويجي :حركت تدريجي به سمت سيستمهاي كم خاك ورزي و بي خاك ورزي از روشهاي ساده براي كاهش خسارت خشكي و خشكسالي ميباشد .

زنان کار آفرین
محمود رضا افلاكي مديرهماهنگي ترويج كشاورزي
محمودرضاافلاكي  مديرهماهنگي ترويج كشاورزي

جهت ارتباط مستقيم با مدير هماهنگي ترويج

 با آدرس tarvij@agri-es.ir تماس بگيريد 

توجه ***** نوجه
ضوابط و شرايط پذيرش امريه سربازان سازندگي
  بسته های آموزشی
  ساير سايت ها
  پست الكترونيك
  نظرسنجي
نظر شما در مورد پرتال مديريت هماهنگي ترويج چيست ؟

 

تعداد جوابها : 567

عالي : 90%
خوب : 2%
متوسط : 1%
ضعيف : 7%

  ارسال  
  زیرپرتالهای شهرستانهای استان اصفهان
  اجرا 
عید سعید فطر مبارکباد
  جستجو در پرتال مدیریت ترویج
عبارت:  جستجو

تصويرگردان
Module Border Module Border
  اطلاعيه هاي مهم 
دعوت نامه جلسه کارگروه کشاورزی ستاد اقتصاد مقاومتی - دوشنبه 06 مرداد ماه 1393
بدینوسیله از اعضای محترم کارگروه کشاورزی ستاد اقتصاد مقاومتی دعوت بعمل می آید که در اولین جلسه کارگروه که در روزيك شنبه مورخ12/05/1393 در محل سالن جلسات سازمان راس ساعت 10 الی 12 با دستورجلسه ذيل برگزار می گردد حضور بهم رسانید. دستور جلسه: • تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط نماینده محترم سازمان بسیج سازندگی استان • ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی توسط دبیر کارگروه.  

برگزاری روز مزرعه شهرستان (فريدن-فريدونشهر-خوانسار- تيران وكرون)
براساس توافق بعمل آمده بامركز تحقيقات كشاورزي ومنابع طبيعي استان در جهت برگزاري روز مزرعه آبياري تيپ در محصول پيازبه اطلاع مي رساند با هماهنگي انجام شده روز سه شنبه مورخ 93/5/14 راس ساعت 9 صبح درشهردامنه مزرعه آقاي شهرام عبدالهي شهرستان فريدن برنامه اجرا میگردد. خواهشمند است دستور فرمايند رئیس ترويج آن شهرستان به همراه كارشناسان زراعت – مكانيزاسيون- آب وخاك وشركت هاي خدمات مشاوره اي وهمچنين مدکاران ترویجی و کشاورزان پیشرو در بازدید مزرعه ای مذكور حضور به هم رسانند.  

برگزاری کلاس IPM/FFS در شهرستان آران و بید گل
برگزاری سومین کارگاه آموزشی IPM/FFS پسته با موضوع مدیریت مصرف آب و تغذیه در مورخه 15/5/93 از ساعت 8 لغایت 12 در محل سایت برگزار میگردد  

بيانيه سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان بمناسبت روزجهاني قدس - پنج شنبه 02 مرداد ماه 1393
((ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم)) بيانيه سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان بمناسبت روزجهاني قدس آنگاه که دستان کوچک فرزندان فلسطین سنگهای غیرت اسلامی را همچون سجیل بر سر لشکریان سراسر کفر اسراییل فرود می آورند فرض است برتمام جهان اسلام که به ندای آسمانی روح خدا لبیک گفته و شانه به شانه در روز قدس تکبیر را دعای اقتدارشان کنند. آری روز قدس‌درگيري‌انديشه‌و اعتقاد پاك‌الهي‌و تفكر ظالمانه‌و جابرانة‌دنيا پرستان‌است‌و همين‌نكته‌مهم‌است‌كه‌روز قدس‌را قداست‌مي‌بخشد. روز قدس روز وحدت و شکوه امت اسلامی است. روز قدس، روز رژه سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین جهان، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم تروریست و اشغالگر قدس و حامی آن شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است. كاركنان و بسیجیان سازمان جهاد كشاورزي استان همراه و همگام با امت غيرت مند و ولايتمدار ايران اسلامي با حضور در راهيمايي روز جهاني قدس ،ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي بلند انقلاب اسلامي در حمايت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطين جنايات رژيم صهيونيستي اسرائيل و حاميان او را محكوم مي كنند به اميد رهايي و استقلال فلسطين از چنگال دشمنان اسلام پایگاه بسیج شهید آوینی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان  

تغيير زمان آزمون غير حضوري نياز سنجي - دوشنبه 30 تیر ماه 1393
در خصوص آزمون غير حضوري دوره نياز سنجي آموزشي در تاريخ 1/5/1393 با توجه به درخواستهاي مكرر پرسنل شهرستانها جهت تغيير زمان آزمون و هماهنگي با مجتمع آموزشي و مساعدت آن مجتمع تاريخ اين آزمون به روز يكشنبه 19/5/1393 از ساعت 9 صبح الي 12 شب موكول گرديده است  

بازديد از استخر پرورش ماهي در شهرستان تيران و كرون (نمونه ترويجي با ابياري تحت فشار) - دوشنبه 30 تیر ماه 1393
به منظور برنامه ريزي جهت بازديد همكاران شهرستاني ( ترويج ، آب و خاك) از استخرذخيره آب كشاورزي در شهرستان تيران و كرون كه با بهره برداري از آب چاه و سيستم آبياري تحت فشار و ايجاد مكانيزاسيون ،موفق به پرورش ماهي قزل آلا گرديده و از نتايج خوب و قابل قبولي برخورداربوده است، بازديد ي روز سه شنبه 31/4/93 از محل پيش بيني گريده است .  

برگزاري دوره آموزش مهارتي اقتصاد مقاومتي - يكشنبه 22 تیر ماه 1393
براساس توافق بعمل آمده في مابين مديريت جهاد كشاورزي شهرستان گلپايگان و ناحیه مقاومت بسیج سازندگی ،دوره مهارتی پرورش ماهیان سرد آبی از تاریخ 23/4/93 لغایت 29/4/93 بمدت 5 روز در مدیریت جهاد کشاورزی وایستگاه تحقیقات کشاورزی دامپروری شهرستان تشکیل و آزمون پایان دوره روز 30/4/93برگزار میگردد. شایان ذکر است مدرس دوره مذکور آقای محمد حسن گلمحمدی کارشناس رشته شیلات میباشد..  

اطلاعیه ترویجی - يكشنبه 22 تیر ماه 1393
قابل توجه همکاران محترم سازمان و شهرستان های تابعه و کلیه کاربران و راهبران بخش کشاورزی مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی در نظر دارد فصلنامه آموزشی - ترویجی را تدوین و به دو صورت الکترونیکی و مکتوب (ترویجی ، فنی و بروشور) در اختیار کاربران و راهبران بخش کشاورزی قرار دهد. لذا از کلیه علاقه مندان خواهشمند است مقالات ، اطلاعات علمی و آموزشی ، آخرین یافته ها و دستاوردها در زمینه علوم کشاورزی و سایر اطلاعاتی که در جهت ارتقاء سطح دانش و بینش و مهارت دست اندرکاران بخش کشاورزی اثر گذار است را به آدرس ایمیل m.sichani@agri-es.ir (همکاران محترم سازمان و شهرستان های تابعه از طریق اتوماسیون به صورت پیوست نامه نیز می توانند ارسال نمایند) ارسال نمایند تا پس از طرح در کمیته انتشارات سازمان و انجام بررسی های لازم ، به نام فرد و یا مجموعه ارائه دهنده چاپ گردد. مطالب تحت قالب فایل Word با قلم Lotus و فونت 13 و با شیوه نگارش ساده و روان ترویجی - کاربردی با ذکر منبع و نام نویسنده یا نویسندگان تهیه گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با جناب آقای مهندس علی اکبر سیچانی کارشناس اداره رسانه های ترویجی با شماره تلفن 7913135-0311 تماس حاصل فرمائید.  

فراخوان دوره آموزشي الكترونيكي - چهارشنبه 18 تیر ماه 1393
توجه كليه پرسنل مديريت هماهنگي ترويج كشاورزي سازمان و ادارات ترويج شهرستانهارابه موارد زيرجهت شركت دردوره مذكور جلب مينمايد: تذکرات : عنوان دوره : نیاز سنجی آموزشی در ترویج کشاورزی به مدت 24 ساعت نوع آزمون : آزمون الكترونيكی از طريق سامانه يادگيري الكترونيك دفتر آموزش كاركنان به نشاني www.stos.ir زمان آزمون : چهارشنبه 01/05/93 از ساعت 9 صبح الی 24 (ضمنا" جزوه آموزشي آزمون فوق در همين پرتال قابل دانلود ميباشد .)  

شناسايي ،اصلاح ويا حذف باغات رها شده - - چهارشنبه 18 تیر ماه 1393
همانگونه كه مستحضريد وجود باغهايي كه به دلايل مختلف از جمله خشكسالي، تغيير الگوي كشت،‌سرمازدگي، مهاجرت مالكين و ...... در مناطق مختلف خصوصاً در كانونهاي باغداري به حال خود رها شده اند در بيشتر موارد بعنوان پناهگاه آفات و بيماريها عمل نموده و تلاشهايي كه در جهت بهبود كيفيت محصول و كاهش دفعات سمپاشي و مصرف سموم شيميائي در باغات مجاور انجام می شود و يكي از روشهاي موثر در اقتصاد مقاومتي و توليد محصول عاري از آلاينده هاي شيميائي در جهت حفظ سلامت مصرف كنندگان در يك جامعه سالم است را با مشكلات عديده اي روبرو مي نمايد وميبايست با قيد فوريت نسبت به شناسايي اين گونه باغها و ثبت مشخصات آنها اقدام و سپس با دعوت از مالكين و تشكيل كلاس آموزشي ، هماهنگي با شوراهاي محلي و تشكل هاي صنفي اهميت موضوع برطرف كردن كانونهاي آلودگي ايجاد شده را به آگاهي عموم رسانيده و از آنها خواسته شود تا نسبت به حذف و يا اصلاح باغهاي خود در اين راستا اقدام نمايند.  

Module Border Module Border
اخبار

RSS
 
6/5/93  --  
بازدید ریاست محترم سازمان از موزه ترویج

ریاست محترم سازمان به همراه معاونین بعداز ظهر روز یکشنبه از موزه ترویج بازدید بعمل آوردند
04/5/93  --  
نمایش توانمندیهای زنان استان دربخش کشاورزی ودام

فعالیت های تنی چند از بانوان فعال استان درعرصه های کشاورزی ودام تصویربرداری گردید...
31/4/93  --  
بازدید از استخر ذخيره آب نمونه

بازدید کارشناسان ازاستخر نمونه ذخیره آب کشاورزی درشهرستان تیران وکرون...
29/4/93  --  
برگزاری دوره آموزشی ترویجی تغذیه دام درشهرستان شهرضا

دوره آموزشی – ترویجی با عنوان محاسن استفاده ازکنسانتره وبلوک غذایی درتغذیه دام درتاریخ 22/4/93 باحضور دامداران منطقه درمحل مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شهرضا برگزار گردید.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
اخبار با فرمت RSS سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
مناسبتها
 
ورود |عضويت
جمعه 10 مرداد ماه 1393
كاربران OnLine
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 1
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 1

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 146168
Visitors بازديد هاي امروز: 36
Visitors بازديد هاي ديروز: 261

فعال در اين زمان كاربران فعال:
اوقات شرعی
Copyright (c) 1393/05/10 مديريت ترويج سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا